isabet yayınları sınav sonuçları

3 yorum
13.093

Türkiye Geneli Seviye Tespit Sınavı fırsat, SBS de İsabet in 7 öğrencisi birinci oldu yarışma, İl geneli Isabet Yayınları Sınavı Sonuçları süre, Isabet Yayınları Sınavı Sonuçları dakika, Türkiye Geneli Isabet Yayınları yeni, Türkiye Geneli Isabet Yayınları Sınavı genç, Türkiye Geneli Isabet Yayınları Sınavı Sonuçları tv hakkındaki bilgiler.

Yayın hayatına iki yıl önce başlayan İsabet Yayıncılık, SBS sınavlarında 7 öğrencisini 500 tam puanla Türkiye 1.’si yaparak büyük bir başarıya imza attı.

Türkiye’nin sınav yayıncılığı yapan kuruluşlarının en genci olan İsabet Yayıncılık televizyon, kuruluşunun ikinci yılında SBS’de elde ettiği başarılı sonucun haklı gururunu yaşıyor. Geçen yıl bir öğrencisine 500 tam puanla Türkiye birinciliği yaşatan yayınevi, bu yıl 7 öğrencisine birincilik kazandırdı.

Boğazhisar Eğitim Kurumları’nda düzenlenen toplantıda konuşan İsabet Yayıncılık Genel Müdürü Eyüp Meltem, “Biz, yayın hayatına başladığımızda bu sektöre yeni adım atmamıza rağmen en kısa zamanda bu alanın en iyisi ve vazgeçilmezi olacağız, demiştik. Şu anda sizlere verdiğimiz bu sözün yerine gelmesi sebebiyle iftihar ediyoruz” dedi.

Artan bir grafikle başarılarının devamını sağlamayı hedeflediklerini kaydeden Meltem, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bundan sonraki yayın çalışmalarımızda da yayınlarımızı kullanan eğitim kurumlarımızın, değerli öğrencilerimizin ve saygıdeğer velilerimizin güvenine layık olmaya çalışacağız. Bunun için de diyoruz ki; İsabet Yayıncılık, her geçen yıl değişen sınav sistemi içerisinde kendisini hep yenileyen ve hep ‘yeni’ kalan yüzü ile kendisini gösterecektir. Bize güvenmeye devam edin. Çünkü yayınevimiz, müfredata yüzde yüz uyum sağlayan, hem içerik hem de görsel olarak sınav sistemine bütünüyle ayak uyduran bir yayın politikası izleyecektir.”

TÜRKİYE BİRİNCİLERİ BASINA TANITILDI

2009-2010 öğretim yılı 8. sınıf Seviye Belirleme Sınavı’nda (SBS) 500 tam puan alan 6 öğrenci basına tanıtıldı. Taşdelen Koleji’nden Tunahan Tural, Kütahya 30 Ağustos İlköğretim Okulundan Mehmet Emre Taşkın, Denizli Atatürk İlköğretim Okulundan Yusuf Başpınar, Adapazarı Özel Erenler Güneş İlköğretim Okulundan da Muhammet Ali Altuntaş ile Bahadır Çelik sınava nasıl hazırlandıkları hakkında bilgi verdiler.

Tunahan Tural, 500 tam puan elde etmenin güzel bir duygu olduğunu, başarısında sadece kendisinin değil, ”biz” dediği okulu ve ailesinin de katkısının büyük olduğunu söyledi. Tural, 6. sınıfta da 500 tam puan yaptığını belirterek, bunu düzenli çalışmasına borçlu olduğunu, hafta içi her gün 3-4 saat ders çalıştığını, hafta sonu ise spor ve diğer sosyal etkinliklere vakit ayırdığını anlattı. Galatasaray Lisesine gitmek istediğini ifade eden Tural, ”Önemli olan çok aşırı çalışmak değil, yeterince çalışmak” diye konuştu.

Mehmet Emre Taşkın da günde 2-3 saat çalışarak sınava hazırlandığını ve sonuçlar açıklandığında 500 tam puan aldığını öğrenince çok heyecanlandığını dile getirerek, ”Bu sonucu bekliyordum. Kütahya Nafi Güral Fen Lisesine girmek istiyorum” dedi.

Yusuf Başpınar da sürekli dersi derste anlamaya çalıştığını, çözemediği ya da anlamadığı konuları hemen öğretmenlerine sorduğunu ve günde ortalama 200-300 soru çözdüğünü, sınavdan birkaç ay önce de soru sayısını 500

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Mart 2011

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

isabet yayınları sınav sonuçları (3 Yorum)